Live Chat Software by Kayako
راهنمای مدیر اجرایی: برگزاری مسابقات علمی
منتشر شده توسط احمد سلطانی نژاد روشن 26 March 2016 07:27 PM

راهنمای مدیر اجرایی: برگزاری مسابقات علمی

 

مدیریت برگزاری مسابقات علمی – دانشجویی  یکی از امتیازات ویژه سامانه سیناوب است. تعریف مسابقه، زمان‌بندی و مشخص کردن محدوده زمانی برای ارسال مطالب و همچنین داوری و ارزیابی مطالب دریافتی با استفاده از امکانات سیناوب وجود دارد. 

  •         مدیر اجرایی با استفاده از امکانات بخش مسابقه سامانه سیناوب، مسابقه را تعریف کرده و اختیارات لازم را برای برگزاری همایش به افراد ذی‌ربط می‌دهد.
  •         با توجه به اینکه در بسیاری موارد دبیر علمی و داوران بخش مسابقه از میان افراد خاصی که تجربه لازم برای اجرای مسابقه دارند، انتخاب می‌شوند، به همین دلیل بخش مسابقه به صورت کلی دارای دبیر علمی و داوران تخصصی است.
  •         پس از ایجاد عنوان مسابقه و واردکردن اطلاعات ضروری در سامانه، کاربران می‌توانند در این بخش مشارکت کنند. لازم به ذکر است که همزمان امکان برگزاری چند مسابقه وجود دارد.
  •         برگزاری مسابقات دانشجویی همزمان با برگزاری همایش‌های علمی، حضور بیشتر دانشجویان را در پی خواهد داشت.

برای برگزاری مسابقه، ابتدا با انتخاب گزینه "تعریف عنوان مسابقه" اطلاعات مربوطه را وارد سامانه کنید. با انتخاب این گزینه، فرمی به مانند تصویر بعدی نمایش داده می‌شود

 

راهنمای مدیر اجرایی: برگزاری مسابقات علمی PDF

(0 رای (ها))
مفید
مفید نیست

نظرات (0)
ارسال نظر
 
 
نام کامل:
ایمیل:
نظرات:
تایید کپچا 
 
لطفاً عبارتی که در تصویر می بینید را در کادر زیر وارد کنید. این عمل جهت جلوگیری از ارسال خودکار فرمها توسط برنامه های مخرب الزامی است.

Help Desk software by Kayako